The Ultimate Guide To Sekso pozos

„Ši padėtis leidžia lengvai įeiti į savo husband or wifeės vaginą ar analinę angą, o tie, kuri nenori pilno lytinio akto, gali stimuliuoti savo varpą tarp loverės šlaunų.

Tai daryti nebūtina ant lovos – galite išmėginti ne tokią vietą, kaip laiptai ar vonios kraštas.

Jei jums jau yra eighteen metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

Seksas turėtų būti aistringa, džiuginanti ir maloni patirtis abiem partneriams. Tačiau kartais pasitaiko neatitikimų – pavyzdžiui, kai vienam iš partnerių konkreti poza atrodo priimtina, o kitam baisiai nemaloni. Nepriimtinos pozos ypač nepalankios moterims – joms sunku atsipalaiduoti ir patirti org...

Lėta eiga. Šioje pozoje vyras sėdi ištiesęs kojas, palinkęs atgal ir pasirėmęs ant rankų. Moteris sėdi viršuje, lygiai tokioje pat pozoje: jos rankos prie jo kojų, o kojos – už ko nugaros.

Šioje padėtyje moteris guli ant pilvo, pasidėjusi pagalvę po klubais, o vyras užlipa ant viršaus ir įsiskverbia iš nugaros.

Aktyvaus skverbimosi šioje pozoje nėra, tačiau yra marios laiko lėtiems, jausmingiems judesiams. O kadangi vienas į packageą atsisukę veidu, galite jam pademonstruoti savo puikius bučiavimosi įgūdžius.

Varlės poza. Vyras atsigula ant nugaros ir praskečia kojas. Moteris atsigula ant jo taip, kad jos pėdos remtųsi į vyro pėdas.

Moteris turi kontrolę ir paprastai prisiglaudžia prie jūsų klubų, mėgaudamasi giliu įsiskverbimu be ilgų ar greitų stūmimų.

Atsigulkite ant associateės kaip įprasto misionieriaus pozoje, bet neįsiskverbkite į ją. Vietoj to trinkite varpos užpakalinę dalį į jos vulvą, klitorį ir tarpvietę.

„Lėtai judant, jūs galite savo klitorį trinti į jo šlaunį ir taip dar greičiau pasiekti orgazmą. Nebijokite pasinaudoti rankomis.“

Bėda ta, kad burnos ertmės ir oro temperatūrų pokytis sukelia diskomfortą, sumažina pojūčių aštrumą, o kai kuriais atvejais gali ir nutraukti orgazmą. Be to, daugelį vyrų jaudina pati mintis sulaužyti tabu ir „baigti“ loverės burnoje.

Prie pojūčio bei jausmų intensyvumo gali prisidėti ir sekso pozos. Taigi, kaip mylėtis, kad taptumėte Sekso pozos dar artimesni:

Arba pasiskolinkite savo partnerio marškinius, užsekite vieną sagą, prigesinkite šviesas ir leiskitės į nuotykius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *