5 Essential Elements For Sekso pozos

– Moteris guli ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek nuleista nuo krašto, vyras klūpi šalia lovos.

Partneriui įsiskverbus, jis ritasi nuo šono ant husband or wifeės viršaus ir atgal. Ši poza tinkama dideliems peniams, nes partneriai negali labai smarkiai susiglausti.

Jei jums jau yra eighteen fulfilledų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

– Parodykite šiek tiek dėmesio apatinei varpos pusei, o tada liežuvio galiuku švelniai brūkštelėkite frenulumą – mažą odos raukšlę, kur varpa jungiasi su galvute.

Kai vyras įeina į moterį, tuomet jai reikia suglausti kojas, o vyrui atvirkščiai – būti apžergusiam moterį. Ši poza išskirtinė tuo, kad dėmesys sutelkiamas ir į klitorio stimuliaciją.

Sekso terapeutė Susan Block visoms moterims rekomenduoja kuo daugiau laiko mylintis praleisti ant viršaus, nes tik taip, neprarandant varomosios jėgos, intensyviai stimuliuojamas Sekso pozos klitoris.

Dauguma žmonių niekada nepagalvoja išbandyti šią “išviršinio sekso” varietyą, tačiau ji gali būti dievo dovana vyrams, kurie for each greitai baigia.

Vyras paima moterį šuniuko poza. Jei priešais kabo veidrodis, galite retkarčiais žvilgtelėti į vienas kito rausvėjančius skruostus. Taip galima mylėtis ir moteriai atsirėmus į vonią.

Ši poza taip pat idealiai tinka išbandant „strap-on“ sekso žaislus – Internet ir tiems, kurie neturi jokių fizinių apribojimų“, – pridūrė ekspertas.

Tokioje pozoje partnerio gaktikaulis trinasi į klitorį, ir tai yra stimuliacija, kuri būtina daugelio moterų orgazmui. Tuo pačiu poza išlieka gana atsipalaidavusi ir intymi.

– Kai atrasite jai labiausiai patinkantį spaudimą ir greitį, jo ir laikykitės, kol ji pasieks orgazmą.

„Atsigulkite ant pilvo ir šiek tiek pakelkite savo užpakaliuką, kad jūsų antroji pusė galėtų į jus lengviau patekti“, - teigė Dorianas Solotas.

Nepaisant senovinių veikalų, vakarietiškoje visuomenėje šių temų gana ilgai buvo privengiama, neskaitant pornografijos ir medicininių tyrinėjimų.

„Jeigu moteris guli ant lovos, vyras gali atsistoti prie lovos krašto. Gulinčiajam tai suteikia papildomą atramą, o stovintysis gali panaudoti daugiau savo kūno jėgos ir judėti ne tik iš klubų“, – aiškino Lyties ir seksualumo terapijos centro Niujorke direktorius J.Kahnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *