The Sekso pozos Diaries

Klasikinė misionieriaus poza atrodo taip: moteris guli ant nugaros, o vyras yra ant jos ir jiedu žiūri vienas į packageą. Tačiau šią pozą galima „patobulinti“. Moteris gali atsigulti ant nugaros, iškelti savo kojas į viršų, o po apatine nugaros dalimi pasidėti pagalvę.

Moteris atsigula ant nugaros ir uždeda kojas vyrui ant pečių. Šioje pozoje labai patogu įstumti varpą.

Tai reiškia, kad jūs gulite ant šono, o ji guli ant nugaros, jos liemuo su jūsų liemeniu sudaro 90 laipsnių kampą, jos kojos užkeltos ant jūsų klubų, o jos užpakaliukas yra priekyje jūsų dubens.

Pagrindiniai patarimai, kurios sekso pozos yra geriausios norint pastoti, paremti paprasčiausiais fizikos dėsniais – visuotinės traukos dėsnį žino Internet tie, kuriems tikslieji mokslai yra svetimi.

Turėkite omenyje, kad Web po tokio pasiruošimo jūsų associateė pasieks orgazmą vidutiniškai po twenty minučių. Tad pasirūpinkite savo komfortu.

Tai labai intymi padėtis, puikiai tinkanti patenkinti loverę ir gauti grįžtamąjį ryšį iš jos reakcijos.

Jūs gulite ant nugaros, o jis jus apžergia. Jis švelniai įkiša savo penį pro nedidelį tarpą, kurį sukuria pusiau užvertos kojos.

Irumacija – tai lytiniai santykiai, kur vietoj makšties naudojama burna. Vyras judina klubus ir taip jo varpa vis giliau patenka į loverės gerklę.

Kriaušės tipo figūrą turinčių moterų pilvukai yra natūraliai plokšti, o liemuo ilgas, todėl tokia apranga išryškins jūsų geriausius bruožus.

„Gulėdama ant nugaros, po klubais pasidėkite pagalvę. Pakelkite savo užpakaliuką ir kojas taip, kad pastarosios būtų kuo arčiau jūsų pečių. Iš šono gali atrodyti, jog jūs perlenkta pusiau“, - išbandyti šią pozą patarė Dorianas Solotas.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, wager ir gana nuobodžiu.

„Jeigu mylisi dvi moterys, ši pozicija leidžia viršuje esančiai partnerei stimuliuoti savo klitorį į apačioje esančios companionės sėdmenis.

Vyras pakelia moterį už sėdmenų taip, kad jos makštis būtų varpos Sekso pozos lygmenyje. Taip prasideda seksas. Šią pozą galima palengvinti po moters sėdmenimis padėjus pagalvėles.

Vyras priklaupia prie jos galvos tiek, kad jo varpa būtų moters galvos lygmenyje. Rankomis vyras gali atsiremti į lovą arba jomis kontroliuoti įsiskverbimo gylį laikydamas rankomis moters galvą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *